«На 70% оновили автопарк, своїми силами лагодимо і модернізуємо старі автівки»: Віктор Коркач розповів, як відбувається фінансування та модернізація КП ВУКГ

На серпневій сесії начальник КП «Переяславське ВУКГ» Віктор Коркач надав фінансовий звіт за перше півріччя 2024 року. Посеред іншого, він розповів про збитки підприємства, а із залу люди почали запитувати за «мільйони», які витратили комунальники. Тож, як відбувається фінансування підприємства, дізнавався Proslav.

«На 70% оновили автопарк, своїми силами лагодимо і модернізуємо старі автівки»: Віктор Коркач розповів, як відбувається фінансування та модернізація КП ВУКГ
«На 70% оновили автопарк, своїми силами лагодимо і модернізуємо старі автівки»: Віктор Коркач розповів, як відбувається фінансування та модернізація КП ВУКГ

Яким чином фінансується КП «Переяславське ВУКГ»

Віктор Анатолійович зазначив, що з усіх відділів ВУКГ лише цех «Благоустрою» фінансується напряму з міського бюджету.

«38 мільйонів про які мене запитували на сесії – це бюджет на рік працівників благоустрою. Це паливо, паливо-мастильні матеріали тощо. Коштів вистачає, їх не урізають і не забирають  – усе заплановане на цей рік виконується», – пояснив начальник підприємства.

 
Коркач розповів, що ВУКГ вдалося на 70% оновити автопарк, а старі автівки ремонтуються та модернізуються власними силами.

«На 70% оновили автопарк, своїми силами лагодимо і модернізуємо старі автівки. Готуємося до осінньо-зимового періоду – викладаємо тендери по солі та піску. Аби люди мали чітке розуміння, то ми працюємо за двома рахунками. Цех Благоустрою фінансується з місцевого бюджету, а водоканал, водовідведення і очисні споруди – це ті кошти, які заробляє підприємство на воді», – зауважив Віктор Анатолійович.

Як у ВУКГ турбуються про модернізацію та оптимізацію роботи підприємства

Водночас керівник КП ВУКГ розповів, що підприємство намагається «йти в ногу з часом», вивчають питання, як можна модернізуватися та оптимізувати ресурси.

«Зменшили потребу з 180 0000 до 130 000 кіловат, бо на кожну свердловину поставили частотники. Обговорюємо з міським головою потребу у бюветі – бо він є в усіх сусідніх громадах. Бачили б таке місце на Борисо-Глібській площі. А тим більше, якщо не буде світла – туди можна привезти генератор, і люди, а там багатоповерхівок поблизу, матимуть змогу набрати там води», – поділився Коркач.

Він додав, що поблизу такого об’єкту можна було навести порядок.

«Плюс можна підакуратити парк поблизу цієї площі: поставити лавки, які дають змогу заряджати гаджети – бачив приклад цього у Миронівці», – зазначив Віктор Анатолійович.

Начальник підприємства наголосив, що потреба встановлення бювету є актуальною, оскільки за останні два роки дві свердловини вийшли з ладу.

Окрім цього, Коркач розповів про технологічні рішення, які б посприяли прискоренню робіт з благоустрою у громаді.

«Було б добре, як у Борисполі, мати машину-пилосос, що їздить і підмітає центральні вулиці – хотіли б придбати, але ж доходи громад у нас дещо неспівмірні. Тоді наших працівників, які роблять це вручну, можна було б відправляти на інші локації. Загалом, про якісь грандіозні інвестиції в умовах війни йти не може. Ми й самі, здебільшого, думаємо не де шукати гроші, а як і чим допомогти нашим воїнам», – резюмував начальник КП ВУКГ.

Додати коментар