Очищення влади

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
                          Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
                                         “ 26 ” червня 2015 року                                                            №54/8-01к
 
м. Переяслав-Хмельницький
 
Про проведення у Переяслав-Хмельницькій
міській раді перевірки, передбаченої Законом України
Про очищення влади”
 
Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” , “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Плану проведення перевірок, відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р:
 
1.Провести у Переяслав-Хмельницькій міській раді перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади” (далі – перевірка), стосовно:
1.1. першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючої справами виконкому, директора міського Центру соціальних служб для сім’, дітей та молоді,  начальника відділу культури і туризму міської ради, начальника відділу освіти міської ради, начальника управління соціального захисту міської ради, начальника фінансового управління міської ради, визначивши днем початку перевірки    30 червня 2015 року;
1.2. начальників (їх заступників), відділів та управлінь виконкому міської ради, визначивши днем початку перевірки 20 липня 2015 року;
1.3. інших  посадових осіб відділів та управлінь виконкому міської ради, виконавчих органів міської ради, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту міської ради та фінансового управління міської ради, визначивши (окрім спеціалістів управління соціального захисту міської ради та фінансового управління міської ради)  днем початку перевірки 10 серпня 2015 року.
 
2. Визначити головного спеціаліста по роботі з кадрами виконкому міської ради Гладченко М.Є. відповідальною за проведення перевірки щодо:
– першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючої справами виконкому, директора міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  начальника відділу культури і туризму міської ради, начальника відділу освіти міської ради, начальника управління соціального захисту міської ради, начальника фінансового управління міської ради;
– начальників (їх заступників) відділів та управлінь виконкому міської ради;
– головних спеціалістів, спеціалістів 1 категорії відділів та управлінь виконкому міської ради, відділу освіти та відділу культури міської ради, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
3. Головному спеціалісту по роботі з кадрами виконкому міської ради забезпечити ознайомлення з цим розпорядженням посадових осіб виконкому міської ради та посадових осіб відділу освіти та відділу культури міської ради, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, стосовно яких проводитиметься перевірка, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках у зв’язку з навчанням, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю тощо).
 
4. Начальнику управління соціального захисту населення міської ради (Гуща М.В.), начальнику фінансового управління міської ради (Жарко Ю.М.):
4.1. забезпечити проведення перевірки, передбаченої Законом  України “Про очищення влади”, в межах періоду, встановленого відповідно до Плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р;
4.2. визначити відповідальних за проведення перевірки, передбаченої Законом України  “Про очищення влади”;
4.3. про початок та результати проведення перевірки інформувати міського голову   до 01 серпня 2015 року та до 01 грудня 2015 року.
 
5. Посадовим особам місцевого самоврядування, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, стосовно яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дати початку даної перевірки подати головному спеціалісту по роботі з кадрами виконкому міської ради Гладченко М.Є. власноручно написану заяву про те, що до нього (неї) застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або додатком 2 до Порядку проведення перевірки достовірності  відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.
 
6. Попередити посадових осіб управлінь та відділів виконкому міської ради, структурних підрозділів міської ради про те, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 5 цього розпорядження, або повідомлення ними у заяві про застосування до них заборони, визначеної частиною третьою або  четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”,є підставою для звільнення із займаної посади.
 
7. Відділу інформації виконкому міської ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради.
 
8. Головному спеціалісту по роботі з кадрами виконкому міської ради Гладченко М.Є. спільно з відділом інформації виконкому міської ради  протягом трьох днів після одержання відповідної заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради:
 
8.1. інформації про початок проходження перевірки посадовими особами місцевого самоврядування;
 
8.2. копії вищезазначеної заяви та декларації (крім відомостей, що законом віднесені до інформації з обмеженим доступом).
 
9. Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.
Відомості про стан проходження перевірки стосовно осіб, які займають посади посадових осіб місцевого самоврядування Переяслав-Хмельницької міської ради
з/п
П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка
Посада
Повідомлення про початок перевірки
Копія заяви про проведення перевірки та декларація про майно
Результат проведення перевірки
1.
Яковенко Ірина Олександрівна  Юрисконсульт управління соціального захисту населення Повідомлення Заява
2.
       
 
3.
       
 
4.
       
 
5.
       
 
 6.
       
 
 7.
         

Витяги із ЗУ про очищення влади