Інвестиційні пропозиції

2023 рік Інвестиційні пропозиції (додаток)

***

2017-2022 роки

В орендне користування пропонується частина адміністративної будівлі по вулиці Б. Хмельницького, 95

 Виставлена на орендний онлайн аукціон частина трьоповерхової адміністративної будівлі перебуває на балансі Головного управління ДПС у Київській області. 

Переваги даного обєкту:

 • привабливий вигляд будівліззовні;
 • задовільний технічний стан;
 • централізоване водопостачання та водовідведення;
 • індивідуальне газове опалення;
 • вентиляція;
 • електромережа.

Площа – 920,00 м2

Стартова ціна – 79 721,51 грн.

Дата аукціону – 12 лютого 2021 року

Прийом пропозицій – до 11 лютого 2021 року

Місце розташування: м. Переяслав, вул. Б. Хмельницького, 95

ℹДізнайтеся більше про об’єкт оренди за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-22-000019-1

Запрошуємо взяти участь в орендному аукціоні, адже даний обєкт може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням!

***

Наразі виставлений на онлайн аукціон з приватизації об’єкт незавершеного будівництва по вул. Героїв Дніпра, 37-А


Окремо розташований недобудований багатоквартирний двоповерховий житловий будинок –чудове інвестування в нерухомість!

Позитивні фактори:

 • стіни будинку зведені (матеріал стін – цегла)
 • змонтований дах (покрівля – шифер)
 • приваблива ціна

Площа будівлі – 640,1м2

Стартова ціна – 747 200,00 грн.

Дата аукціону – 9 лютого 2021 року.

Прийом пропозицій – до 8 лютого 2021 року.

Місце розташування: м. Переяслав, вул. Героїв Дніпра, 37-А.

ℹ Дізнайтеся більше про об’єкт приватизації за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-13-000038-2#

Інвестиція нового власника стане корисною для нашого міста та його мешканців, адже одна з цілей приватизації – це ефективне використання об’єкту, зокрема, створення сучасного житла, що сприятиме розбудові та розвитку громади в цілому. Чекаємо на Вашу участь в аукціоні!

_______________________________________________________________________________________

Бiля БРСМ

Вул. Iндустрiальна

Вул. Можайська, 11

Вул. Об’їзна, 13а (Лiтописна, 4)

Острiв казок

Детальний план території_Фора_2020

Рішення_62-35.2-VII _Перелік земельних ділянок виставлених на торги

Схема розміщення земельних ділянок виставлених на торги

До уваги суб’єктів господарювання міста, власників приміщень та об’єктів, власників земельних ділянок  які на даний час не використовуються

З метою активізації роботи у сфері залучення інвестицій у економіку міста і  ведення зовнішньо – економічної діяльності у місті, оновлення існуючих інвестиційних пропозицій та запровадження дієвих механізмів залучення інвестицій, відділом економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконавчого комітету Переяслав – Хмельницької міської ради формується база вільних приміщень, незавершених об’єктів будівництва які на даний момент не використовуються і можуть бути запропоновані інвесторам для реалізації інвестиційних проектів.

Зібрана інформація про вільні приміщення буде пропонуватись потенційним інвесторам для розгляду з метою залучення інвестиційних коштів в економіку міста.

Звертаємось до суб’єктів господарювання міста, власників приміщень та об’єктів які на даний час не використовуються, які зголосились заповнити дані про такий об’єкт згідно форм та вимог Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації. Форми для заповнення додаються.

В разі зацікавлення просимо звертатись у відділ економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконавчого комітету Переяслав – Хмельницької міської ради за тел. 5-38-04, за адресою вул. Б. Хмельницького, 27/25 , кабінет: “Ресурсний центр громад”.
Додаток №2 зразок Greenfield
Додаток №3 зразок Brownfield

Інформація Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів 

 1. Мета проведення робіт:визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах в місті Переяслав-Хмельницький Київської області.
 2. Дані про земельні ділянки:
  • Перелік земельних ділянок, державної чи комунальної власності та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами, що будуть затверджені міською радою впродовж 2017-2018 років, виконавець зобов’язаний підготувати та провести торги в передбачені законодавством строки.
 3. Умови конкурсу:
  • Переможець конкурсу забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою технічної документації з нормативної грошової оцінки, експертної оцінки земельної ділянки, тощо) за свої кошти, з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до вимог абзацу другого пункту п’ятого статті 136 Земельного кодексу України, без залучення бюджетних коштів міської ради;
  • Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка: “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів”.
  • У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

–  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

–  Під час обрання переможця враховується можливість забезпечення підготовки лота, кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, відповідність, повнота та своєчасність подання конкурсної документації, та інші вимоги, встановлені порядком проведення конкурсу.

–  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 1. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копія дозвільних документів виконавців робіт, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– інформація про продані за попередні 24 місяці лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно з стартовою ціною.

 1. Строк подання конкурсної документації:до 15 червня 2017 року.
 2. Поштова адреса, за якою подаються документи:08400 вул. Богдана Хмельницького, 27/25м. Переяслав-Хмельницький Київської області.     
 3. Інформація про проведення конкурсу:конкурс відбудеться 18 червня 2017 року о 09.00. Місце проведення: 08400 вул. Богдана Хмельницького, 27/25м. Переяслав-Хмельницький  Київської області  (зал засідань міської ради).
 4. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

08400 вул. Богдана Хмельницького,27/25, м. Переяслав-Хмельницький Київської області. 

контактні телефони: (04567) 51568.

контактна особа: Коваленко Вікторія Олексіївна.