Громадський бюджет

Оприлюднення проектів для обговорення від жителів міста для участі у програмі «Громадський бюджет» м. Переяслава у 2021 році:

001 “Спортивно-ігровий комплекс по вул. Зоряна, мікрорайон «Тепличний»” 

002 “Реконструкція вуличного освітлення з встановленням ЛЕД-світильників по вул. Дощова”

003 “Універсальний спортмайданчик та дитяча площадка по провул. Дніпровський, мкр-н Заальтицький

004 “Соцпроєкт з відновлення вуличного озвучення на центральній площі міста (перша черга)

005 “Соціальний проект “Місто Live”

006 “Встановлення пам’ятника в місті Переяславі Сікорському Михайлу Івановичу”

007 “Ігровий майданчик – крок до здійснення дитячих мрій”

008 “Доступність і можливості – в громаді для людей”

009 “Соціальний-інфраструктурний проєкт щодо облаштування пішоходного переходу на проспекті Червоноармійців”

 

У рамках програми «Громадський бюджет», розпочався прийом проектів на 2021 рік

Із 1 вересня в Переяславі стартує прийом проектів від активних громадян на конкурс «Громадський бюджет». Це чудова можливість для переяславців взяти безпосередню участь в управлінні містом, скерувати бюджетні кошти на потрібні та важливі справи.

Прийом проектів триватиме до 30 вересня. Після цього вони будуть проаналізовані й опрацьовані профільними спеціалістами.

Загальний обсяг бюджету конкурсу на 2021 рік складає 1 млн грн. Реалізовувати проекти будуть наступного року. Усіх, хто не байдужий до проблем міста та має своє бачення щодо їх вирішення, запрошуємо взяти участь у конкурсі «Громадський бюджет-2021»! 

Прийом проектів здійснюватиметься: електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу документів з поміткою “Громадський бюджет м. Переяслава” на електронну адресу infphm@ukr.net або в паперовому вигляді за адресою м. Переяслав, вул. Б. Хмельницького, 27/25 (Переяславська міська рада, відділ інформації та комп’ютерного забезпечення).

Важливо! Всі проекти фінансуються з бюджету розвитку, тому вони повинні стосуватися лише капітального (не поточного) будівництва, реконструкції або ремонту об’єктів, тобто там, де потрібна проектно-кошторисна документація. Тому рекомендуємо попередньо проконсультуватися з відповідними структурними підрозділами міської ради.

Бланк-заявка-Автора-проектної-пропозиції-форма-проекту

***

Із 5 серпня в Переяславі-Хмельницькому стартував прийом проектів від активних громадян на конкурс «Громадський бюджет». Це чудова можливість для переяславців взяти безпосередню участь в управлінні містом, скерувати бюджетні кошти на потрібні та важливі справи.

Прийом проектів триватиме до 30 вересня. Після цього вони будуть проаналізовані й опрацьовані профільними спеціалістами.

Загальний обсяг бюджету конкурсу на 2020 рік складає 1 млн грн. Реалізовувати проекти будуть наступного року. Усіх, хто не байдужий до проблем міста та має своє бачення щодо їх вирішення, запрошуємо взяти участь у конкурсі «Громадський бюджет-2020»! 

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися нижче.

Оприлюднення проектів для обговорення від жителів міста для участі у програмі «Громадський бюджет» м. Переяслава-Хмельницького у 2020 році

01 Спортивно-ігровий комплекс по вул. Зоряна

02 Реконструкція вуличного освітлення по вул. Дощова

 

Оприлюднення проектів для обговорення від жителів міста для участі у програмі «Громадський бюджет» м. Переяслава-Хмельницького у 2019 році

01 “Здорова нація починається з тебе”

02 “Добре кіно під зорями”

03. “Спортивно-ігровий комплекс по вул. Зоряна (мкр-н Тепличний)”

04 “Громадський арт-простір ЯКІР”

05 “Дитячий ігровий комплекс “Троянда” (по вул. Гімназійна, 57)” 

 

Оприлюднення проектів для обговорення від жителів міста для участі у програмі «Громадський бюджет» м. Переяслава-Хмельницького у 2018 році

00001 Реконструкція вуличного освітлення з використанням іноваційних енергоефективних заходів(енергія сонця)

00002 Спортивно-ігровий дитячий майданчик по вулиці Михайла Сікорського 19

00003 Арт-лавки у серці Переяслава-Хмельницького

00004 Мала архітектурна форма Паркові шахи

00005 Естетичне облаштування міського пляжу на березі річки Трубіж по вулиці Гімназійній

00006 Екологічна стежка Усмошвецький шлях

00007 Визначні дерева Переяславщини

00008 Встановлення автобусної зупинки по вулиці Богдана Хмельницького,279

00009 Я люблю Переяслав

000010 Створення на Борисоглібській площі пам`ятного знака про походження назви міста Переяслава1

000011 Мурал Під кроною коріннь (за програмою оновлення міста є верба і є калина тож творімо Україну)

000012 Мурали Вічна врода (за програмою оновлення міста є верба і є калина тож творімо Україну)

000013 Мурал Моє коріння (в рамках програми оновлення міста є верба і є калина, тож творімо Україну)

000014 Віковий дуб Переяслава(Дуб Української нації)

000015 Мурал Про головне (в рамках програми оновлення міста Є верба і є калина, тож творімо Україну)

У рамках програми «Громадський бюджет», розпочався прийом проектів на 2018 рік

З 7 вересня розпочався прийом проектів від жителів міста для участі у програмі «Громадський бюджет міста Переяслав-Хмельницького на 2017-2021 роки» і триватиме до 30 вересня 2017 року (з правилами участі можна ознайомитись в Положенні про громадський бюджет).

Громадський бюджет (бюджет участі) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2018 року.

На реалізацію проектів у бюджеті на 2018 рік передбачено 500 тис. гривень. Сума одного проекту не повинна перевищувати 150 тис. гривень. Усі подані проекти будуть опрацьовані відповідними структурними підрозділами міської ради на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про громадський бюджет. Структурні підрозділи міської ради дадуть проектам позитивну чи негативну оцінку щодо допуску їх до голосування. Всі проектні пропозиції та їх оцінки будуть розміщені на сайті міської ради. Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 16 жовтня будуть розміщені для голосування на порталі www.initiativ.e-dem.in.ua. Голосування триватиме з 18 жовтня по 16 листопада. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Прийом проектів здійснюватиметься: електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу документів з поміткою “Громадський бюджет м. Переяслав-Хмельницького” на електронну адресу infphm@ukr.net або в паперовому вигляді за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 27/25 (Переяслав-Хмельницька міська рада, відділ інформації та комп’ютерного забезпечення).

Важливо! Всі проекти фінансуються з бюджету розвитку, тому вони повинні стосуватися лише капітального (не поточного) будівництва, реконструкції або ремонту об’єктів, тобто там де потрібна проектно-кошторисна документація. Тому рекомендуємо попередньо проконсультуватися з відповідними структурними підрозділами міської ради.

Контакти:
Консультації щодо складання та розрахунку кошторису: (04567) 5-17-22 – Карнаух Григорій Миколайович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Консультації щодо процедурних питань реалізації програми «Громадський бюджет»: (093) 602 10 71 – Іващенко Максим Миколайович, депутат міської ради

Бланк-заявка Автора проектної пропозиції (форма проекту)
Положення про громадський бюджет
Програма про громадський бюджет