План дій сталого енергетичного розвитку

План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста… 

Завантажити План дій зі сталого енергетичного розвитку

План Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату акцептовано

         Наше місто Переяслав – Хмельницький, як учасник проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», одне з перших отримало акцептування свого Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату (SECAP) до 2030 року.

         На сайті Угоди Мерів  https://www.covenantofmayors.eu/plans-and-actions/action-plans.html тепер є статус «ACTION PLAN SUBMITTED», що свідчить про офіційну позицію представлення SECAP.

         Також в «Baseline review» (Огляді базової лінії) представлена графічна інвентаризація базових викидів і оцінка кліматичних ризиків та уразливості.

         Акцептування, в рамках Проекту, також отримали: Васильків, Глухів, Білоцерківська, Краснопільська, Овруцька та Тростянецька ОТГ.

         Дякуємо всім, хто долучився до розробки Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату (SECAP) до 2030 року!

 

 

Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату

План дій сталого енергетичного розвитку та клімату спрямований на зменшення споживання енергоносіїв та зниження викидів СO2.

         Документ необхідний для того, щоб Переяслав – Хмельницький міг стати повноцінним учасником Угоди мерів – провідної ініціативи ЄС, яка спрямована на підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії.

         Підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СO2 щонайменше на 30% до 2030 року.

         У свою чергу, Угода мерів відкриває шлях до отримання грантів та вигідних кредитів на енергозбереження під мінімальні відсотки.  

         ПДСЕР (К) аналізує нинішній стан справ енергоефективності та викидів СO2 та намічає низку заходів в муніципальному секторі, житловому, на комунальних підприємствах, спрямованих на підвищення енергоефективності.  

         В рамках проекту “Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки”, громада міста Переяслава – Хмельницького стала однією із малих громад України, яка відібрана експертною комісією в якості переможця конкурсу на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату для малих громад України, з чисельністю населення не більше 50 тис., які планують прискорити розвиток власних громад.

         Впродовж кількох місяців робоча група з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста співпрацювала з фахівцями по розробці ПДСЕР (К).

         17 липня о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання робочої групи за участю керівництва міста, відповідальних відділів та управлінь, громадських організацій, депутатів міської ради.

         Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату та пропонуємо ознайомитися з робочою версією даного документа.

Робочий план Переяслав-Хмельницький (остання редакція)

Переяслав Annex baseline остання редакція

План дій сталого енергетичного розвитку та клімату спрямований на зменшення споживання енергоносіїв та зниження викидів СO2

20 квітня 2018 року в залі засідань  міської ради відбулося засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Переяслава – Хмельницького до 2030 року. Провів засідання перший заступник міського голови, голова робочої групи Карнаух Григорій Миколайович, в залі були присутні учасники робочої групи, представники структурних підрозділів міської ради, громадські активісти, депутати, керівник Переяслав – Хмельницького районного підрозділу ПрАТ “Київобленерго” та представник Переяслав – Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ “Київоблгаз”.

На засіданні присутні ознайомились із розпорядженням щодо утворення робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Переяслава – Хмельницького до 2030 року. Крім того обговорювались питання збору даних для написання ПДСЕР (К).

За результатами засідання робочої групи було вирішено організувати збір пропозицій, які повинні бути включені до Плану до 2030 року до 8 травня 2018 року, та подати за підписом керівника до відділу економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконкому міської ради, з метою подальшого включення до ПДСЕР (К).

План Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату для міста Переяслава – Хмельницького

Громада міста Переяслава – Хмельницького стала однією із малих громад України, яка відібрана експертною комісією в якості переможця конкурсу на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату для малих громад України, з чисельністю населення не більше 50 тис., які планують прискорити розвиток власних громад.

         Представник – координатор від нашої громади буде відпрацьовувати з експертами конкретні проектні пропозиції та сформують першочергові заходи по зменшенню бюджетних витрат на енергоносії і скорочення викидів СО 2 до 2030 року.