Київщина енергоефективна

4 лютого 2020 року відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу “Київщина енергоефективна”.

        З 2017 року в 29 бюджетних установах міста Переяслава (заклади культури, освіти, стадіон ім. В. Лобановського, міський архів, виконавчий комітет Переяславської міської ради) впроваджена постійно діюча автоматизована система енергомоніторингу “Київщина енергоефективна”, яка дозволяє на основі точної та оперативно отримуваної інформації проводити контроль, підвищувати ефективність споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів в бюджетних установах міста.

       4 лютого 2020 року відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна», організований відділом комунального майна управління економіки виконавчого комітету Переяславської міської ради. На семінарі були присутні відповідальні особи бюджетних установ міста Переяслава за ведення АСЕМ «Київщина енергоефективна». Основна мета семінару – підвищення кваліфікації та систематизація знань відповідальних за енергоефективність та енергозбереження осіб в бюджетних установах. Семінар пройшов у творчій та жвавій дискусії, під час якої учасники семінару мали можливість поставити головному спеціалісту відділу комунального майна управління економіки / енергоменеджеру Ользі Агейкіній запитання та отримати професійні відповіді та роз’яснення.

 

 

Звіт Програма енергомоніторингу та енергомеджменту

Впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах міста Переяслава – Хмельницького

 Актуальним питанням сьогодення є енергоефективність та енергозбереження. Запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах – це та основа, яка необхідна для ефективної реалізації заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

         З метою забезпечення сталого енергетичного розвитку міста, скорочення споживання традиційних видів енергоресурсів, збільшення використання альтернативних джерел енергії та зменшення викидів парникових газів в місті Переяславі – Хмельницькому активно впроваджується система енергетичного менеджменту.

         На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів із впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах” № 732 від 26.04.2017 року та доручення першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, Савченка О.І. “Щодо роботи обласної системи енергомоніторингу” у нашому місті розпочато впровадження системи енергомоніторингу “Київщина енергоефективна” в бюджетних установах міста Переяслава – Хмельницького.

З метою впровадження системи енергомоніторингу “Київщина енергоефсктивна”, 15 листопада 2017 року, о 14:00 в залі засідань міської ради відбулась робоча нарада, за участю заступника   міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (соціально – економічного напрямку) В.В. Губенко, Синецької Людмили Русланівни – директора відокремленого підрозділу «Київський обласний експертний центр енергоефективності» ДП «Київоблбудінвест», головних розпорядників коштів, керівників закладів освіти, культури, спорту, відповідальних за внесення даних в систему, та ін.