На відкритому Всеукраїнський турнірі з гирьового спорту пам’яті І. М. Кожедуба переяславці посіли призові місця

Із 6 по 8 грудня 201 р. в Харкові проходив відкритий Всеукраїнський турнір з гирьового спорту пам’яті І. М. Кожедуба. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників. Команду гирьовиків Переяславщини представляли: Голота Юрій, Дима Анатолій та Яковченко Анатолій. Спортсмени виконували вправу ривок гирі 24 кг (Р-12) – 12 хв. Так, Голота Юрій став переможцем серед чоловіків у ваговій категорії 85 кг з результатом 322 підйоми. Дима Анатолій також переміг у своїй ваговій категорії з результатом 275 підйомів. З результатом 276 підйомів ІІІ місце виборов Яковченко Анатолій у категорії 73 кг. На змаганнях Голоті Юрію вручили посвідчення Майстра спорту України. Ця поїздка видалася надзвичайно вдалою і багатою на нагороди для наших спортсменів!!!! Пишаємося вами хлопці!!!!!