Завдяки грантовій підтримці ГО “Обʼєднання ромських жінок “Голос Ромні”” та фінансової підтримки Center for Disaster Philanthropy (CDP) ГО “Бахтале Терне Переяслав” придбала оргтехніку
Два дні інтенсивної роботи, нових знань і живого спілкування. В ужгородському офісі “Голосу Ромні” відбувся тренінг “Від ідеї до реалізації: ефективний фандрайзинг та проєктний менеджмент для ромських ОГС”. Ми організували його для наших грантоотримувачів (-ок) у межах проєкту, який втілюємо за підтримки
Center for Disaster Philanthropy.

Це важливий багатокомпонентний проєкт, — каже президентка “Голосу Ромні”
Anzhelika Bielova.

“Він має на меті не тільки підтримати грантами ромські низові організації (ті, які працюють на місцях), а й підсилити їх організаційну спроможність, здатність шукати та отримувати довгострокове фінансування для їх соціально важливих ініціатив на місцях. Адже кожна з цих організацій працює напряму з громадою, знає потреби та найкращі рішення. Ми, як досвідчена організація, яка виросла за останні 5 років та розбудувала багато успішних партнерств задля позитивних змін в громаді, хочемо ділитися цим досвідом, підсилювати інших та розширювати наш нетворк ромських ГО”.

До нас приїхали 10 учасників та учасниць із громадських організацій Закарпаття та Переяслава (Київщина), які цьогоріч виграли гранти від “Голосу Ромні” для ініціатив, спрямованих на зміцнення громад та розширення прав ромських жінок. Переяславську громаду представляла Тетяна Коваленко.

Навчання провела
Ольга Корнєва/Olha Kornieva — тренерка, котра вже майже 20 років вивчає проблеми та процеси місцевого самоврядування в Україні, США та країнах ЄС, поєднує досвід досліджень і практики у фандрайзингу та проєктному менеджменті.

Учасники та учасниці не просто слухали, а й активно працювали в групах, обговорювали приклади, ставили багато питань і ділилися своїм досвідом. Це була командна і динамічна робота.

Ми переконані: завдяки знанням, здобутим під час навчання, ініціативи цих організацій матимуть більше шансів на успіх і позитивні зміни в житті ромських родин та громад.

Дякуємо всім за зацікавленість та активну роботу. Сподіваємося, найближчим часом побачимо успішну реалізацію ваших проєктів – допис зі сторінки
Voice of Romni.