Переяслав-Хмельницька міська рада та виконавчий комітет
щиро вітають
Депутата міської ради
Чорного Олександра Миколайовича!
В цей святковий день Вашого дня народження хочемо побажати невичерпної енергії у досягненні поставлених цілей, здійснення найзаповітніших мрій. Зичимо Вам козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі. Нехай дорога життя вінчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров’ям та радісним настроєм.
Міський голова Т.В. Костін