Переяслав-Хмельницька міська рада та виконавчий комітет
щиро вітають з ювілеєм
Почесного громадянина міста, директора ТОВ «Карань»
Присіч Ірину Юріївну!
В цей святковий день Вашого дня народження хочемо побажати невичерпної енергії у досягненні поставлених цілей, здійснення найзаповітніших мрій, міцного здоров’я, щастя та успіху кожного дня. Нехай дружня родина, надійні друзі завжди будуть супутниками Вашого життя, а повага і взаємодопомога колег та найдорожчих людей додають життєвих сил і надихають на нові здобутки.
Міський голова Т.В. Костін