Переяслав-Хмельницька міська рада та виконавчий комітет
щиро вітають
Демен Тетяну Кузьмівну!
Заслуженого працівника соціальної сфери України
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, впевненості у своїх силах, успіхів і натхнення в житті, високих результатів у роботі, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай дружня родина, надійні друзі будуть завжди супутниками Вашого життя, а повага і взаємодопомога колег додають життєвих сил і надихають на нові звершення.
Міський голова Т.В. Костін