Відбулися змагання з футболу на кубок пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька

14 вересня 2024 року в с. Велика Каратуль відбулись змагання з футболу на кубок пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька. Цього року в змаганнях взяло участь три команди: команда «Дніпро» с. Дівички, команда з с. Лецьки та с. Велика Каратуль.

Переможцями цьогорічних змагань стала команда «Дніпро», друге місце виборола команда с. Велика Каратуль, а трете місце здобула команда с. Лецьки.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів від відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконкому Переяславської міської ради. Команда «Дніпро» нагороджена перехідним кубком.

Вітаємо переможців та призерів змагань. Дякуємо ЗСУ за можливість змагатись! Разом до Перемоги!