23 лютого місто Львів на базі Львівського легкоатлетичного манежу гостинно приймало учасників Кубку України з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях взяли участь 170 учасників, представників 21 команди.
Вихованці місцевої ДЮСШ Тищенко Карина та Черниш Ярослав (тренер-викладач Микола Володимирович Мальченко) показали високий результат, зокрема Карина виборола срібну нагороду в бігу на 1500 м (4.47.17), покращивши свій особистий результат, а Ярослав став восьмим в бігу на 400 м (52,73).
Вітаємо легкоатлетів і їх тренера з хорошим результатом, бажаємо нових звитяг у нинішньому спортивному сезоні.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417431699_3320205968283674_2539477723524772031_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417433258_3320206004950337_6594830132004375039_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417579321_3320205984950339_6579083986073868503_n-768x1024.jpg)