9-11 листопада 2023 року головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Переяславської міської ради Лариса Малина та організатор культурно – дозвілевої діяльності Молодіжного центру «Зустріч» Катерина Легенька взяли участь у тренінгу також.
Вони отримали знання і навички із життєстійкості та її компонентів, взаємопідтримки та співпраці, цінностей, регуляції емоцій, мапування та перенаправлення у молодіжній роботі.
Організатори тренінгу Київський обласний молодіжний центр,
управління молоді та спорту Київської ОВА.