11 листопада в місті Бориспіль відбулась відкрита першість Бориспільської ДЮСШ з боксу серед юнаків присвячена Збройним Силам України. Добре виступила команда Переяславської ДЮСШ:
I місце
Карнарук Максим
ІІ місце
Ярема Сергій
Шишов Кіріл
Набок Станіслав
Степаненко Іван
Слюсар Артемій
Черняк Юрій
Духновський Ярослав
Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів Грушецького Семена Михайлович та Смірнова Олександра Володимировича з вдалим виступом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись.
Слава Україні!
Героя Слава!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398586074_3258088077828797_952919376334171484_n-556x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398595335_3258088094495462_8968361021492296278_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400737479_3258088041162134_554828944201604358_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400925227_3258087374495534_8422683964720642790_n-1024x461.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402417679_3258087437828861_5856073179152491265_n-1024x461.jpg)