У суботу, 23 вересня, у Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон» від учасників мотофестивалю «Тарасова Гора». Цього разу, звісно, обійшлось без гучних гулянь. Учасники акції вшановували пам’ять загиблих захисників України та проводили аукціон, кошти з якого передали на ЗСУ – Proslav.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1008,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/2023_09_23_6.jpg)
Розпорядок дня мотосходин «Оксамитовий Несезон»
Як зазначають організатори, розпочався день о 10:00 із заїзду мотоциклістів на спортивну базу «Переяслав». Згодом спільною колоною велика кількість байкерів вишикувалась на центральній площі міста, де кожен охочий міг сфотографуватись, задати хвилюючі питання та познайомитись з учасниками.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-28.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-29.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-31.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-32.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-34.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-36.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-37.jpg)
Після цього учасники вшанували пам’ять полеглих захисників й поклали квітів до пам’ятника воїнам АТО/ООС та Алеї Героїв. По завершенню – відправились назад до спортивної бази, щоб продовжити програму фестивалю.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-49.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-50.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-51.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-52.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-53.jpg)
Там організували:
- Тренінг з надання першої домедичної допомоги, який проводив Олександр Корнійчук (позивний «Байкер»);
- Аукціон з цікавими лотами, до якого долучилась й місцева волонтерка Інна Марченко. Вона продавала розмальовані гільзи від боєприпасів та ще багато інших речей, привезених з «нуля»;
- Майстер-клас із безпечного поводження зі зброєю. Його проводив чоловік на позивний «Добрий»;
- А ввечері на всіх присутніх очікував показ фільму «Довбуш».
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-55.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-56.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-57.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-58.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-59.jpg)
Що розповіла місцева волонтерка Інна Марченко
Пані Марченко зазначила, що метою даного заходу є зібрання донатів для передачі українським захисникам. Вона також зауважила, що учасники фестивалю перероблюють мотоцикли під потреби військовим, які служать, як в аеро-, так і у звичайній розвідці.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00030.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00020.jpg)
«На скільки я чула такі перероблені мотоцикли використовують 5 літрів палива на 100 кілометрів. Весь цей транспорт буде їхати відразу звідси (спорт.база – ред.) на передову», – розповіла волонтерка.
Окрім цього, вона зауважила, що під час таких зустрічей у людей є можливість познайомитись між собою і далі працювати, щоб вирішувати спільне завдання – наближення Перемоги.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00049.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00070.jpg)
Спілкування з президентом клубу «SKULLS MC Ukraine» Олександром Мельниченком
Також журналісту Proslav вдалось поспілкуватись із паном Олександром Мельниченком, президентом клубу «SKULLS MC Ukraine». Він наголосив, що сьогоднішній захід є дуже важливим, оскільки переслідує благородну мету – збір допомоги для українських захисників.
«З нашого клубу є багато хлопців, які зараз воюють. На жаль, є й такі, яких комісовано зі служби у зв’язку з отриманими пораненнями, які не дозволяють їм повноцінно продовжувати виконувати завдання. У інших клубів також є учасники, які виборюють українську незалежність. Так трапилось, що у нашого дружнього клубу сьогодні відбувається поховання у іншому місті. Тому, для нас, все, що пов’язано із військовими, з допомогою для них – дуже важливо», – підкреслив він.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00130.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00111.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00110.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00105.jpg)
Пан Олександр зазначив, що учасників їхнього клубу об’єднала любов до байків, однак у подальшому все трансформувалось у справжнє братерство. За його словами, кожен намагається один одному допомогти та підтримати.
Президент клубу «SKULLS MC Ukraine» розповів, що він вже не вперше відвідує Переяслав. І кожного разу воно справляє на нього гарне враження своєю затишністю. Олександр відмітив надзвичайну доброту місцевих людей та відкритість, у порівнянні із жителями столиці.
Мельниченко додав, що у Переяславі є чартер «SKULLS MC PEREYASLAV», учасники якого є волонтерами ГО «Серця Переяславщини». Вони з 2014 року допомагають військовим. Тому, за словами Олександра, це для них спільна важлива справа.
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00012.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00036-1.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00009-1.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00156.jpg)
![У Переяславі відбулись мотосходини «Оксамитовий Несезон»: вшанували загиблих воїнів та збирали кошти на ЗСУ](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=2500,height=1667,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00163.jpg)
Куди передадуть зібрані кошти
Як зазначають організатори, кошти, зібрані та зароблені під час сходин підуть на:
- Ремонт і транспортування мотоциклів для ЗСУ від Об’єднаного Байкерського Фронту;
- Обладнання медичного авто Сашка Корнійчука;
- Авто для одного з підрозділів розвідки.
Варто зазначити, що «вхідний донат» можна було зробити від 400 грн. За це учасникам фестивалю видавали нашивку, наліпку та лотерейний квиток. А за пожертву розміром 600 грн – шкіряний шеврон від Kugenko Leatherworks.
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-63.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/photo_23_09_3-65.jpg)