Завершився Кубок Київської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н. і молодших, який проходив 23-24 вересня в м. Обухів.
У змаганнях взяли участь 108 спортсменів з 8 команд Київщини.
Вихованці тренера-викладача Володимира Бурякова показали відмінний результат зокрема:
2 місце
Вільховий Денис
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
2 місце
Самохатній Артем
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
3 місце
Славянський Ілля
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
3 місце
Миздренко Вікторія
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Вітаємо призерів змагань та їх тренера з високими нагородами і бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, і нехай буде так: чим далі, тим більше перемог і гідних нагород. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!
Віримо в спільну Перемогу!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376676387_3229283077375964_3316584117035892577_n-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/377513776_3229283000709305_4152909597046558344_n-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378344958_3229282997375972_3050637786221477632_n-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384098190_3229283054042633_4051644572986724967_n-771x1024.jpg)