23 вересня на стадіоні “ім. Валерія Лобановського” відбулась відкрита першість Переяславської ДЮСШ з легкої атлетики присвячена пам’яті тренера-викладача з легкої атлетики Семененка Юрія Миколайовича серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н. та молодші. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів різних вікових груп: Переяславської ДЮСШ, Переяславської ОТГ, Яготинської ДЮСШ та команда КЗ КОР «Переяславський ліцей «Патріот». На святі спорту були присутні почесні гості, серед яких: міський голова Вячеслав Саулко, начальник відділу Валерій Мільгевський, директор ДЮСШ Людмила Буряк, ветерани спорту Микола Шульга та Василь Лопатинський, донька Юрія Миколайовича – Маша, вихованці Юрія Миколайовича.
Змагання пройшли в дружній атмосфері. Переможці і призери були нагороджені медалями, грамотами та заохочувальними призами.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Юрія Миколайовича та полеглих героїв.
Учасники змагалися у трьох видах програми: 60 м, 300 м, 1000 м. Вихованці тренерів-викладачів Миколи Мальченка, Дениса Могильного, Володимира Степаненка, Юрія Ткаченка, Віктора Овсієнка показали відмінний результат.
Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів!
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись. Далі – краще!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/374515125_3228065307497741_6647911810970248402_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376638306_3228065527497719_3565775053871293352_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376680205_3228065710831034_1545994408134093547_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376789495_3228065397497732_7166815556232737725_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376789909_3228065640831041_3275270039374092171_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376803694_3228065407497731_6153745098836899063_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376852897_3228066007497671_6637273102447452593_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376872574_3228065604164378_1421606339388618764_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376879291_3228065940831011_5481027617736237126_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376895360_3228065774164361_6223241282141452070_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376913130_3228065464164392_3745578769703526734_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/377709287_3228066024164336_5778879879706075332_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378344643_3228065237497748_6673821558175887263_n-1024x768.jpg)