Доводимо до відома мешканців Переяславської ОТГ, що з 04.09.2023 р. Любченко Христина Михайлівна відновлює роботу на посаді лікаря загальної практики-сімейного лікаря міської амбулаторії в зв’язку із закінченням відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Прийом пацієнтів проводиться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 137, поліклініка, третій поверх, каб. 306.
Для швидкого запису на прийом до лікаря користуйтеся електронною інформаційною системою для пацієнтів helsi.me
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371779947_796282045627501_9009951062053822005_n.jpg)