Цікаво та напружено проходили змагання з шахів до Дня Незалежності України, в яких взяли участь, як дорослі, так і юні шахісти.
Кожен учасник зіграв по 7 партій. Лугіна Влад та Ткачук Володимир, в активі яких по 6 очок, розділили І та ІІ місце. Досвідчений Вадим Шаповал та 11-річна переяславка Ангеліна Мисан здобули по 5 перемог, ІІІ – ІV місце.
Проценко Іван, Музика Володимир та Микитенко Денис (по 4 очка) розділили відповідно V-VІІ місце. Сінельниченко Аня, Рець Поліна, та Кохан Сергій – 3,5 очка з 7 можливих – це хороший результат для юних шахістів.
Переможець та призери змагань нагороджені медалями та Кубком!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/370626548_637994288435103_7200778038807538021_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/370795635_637994558435076_1914273598428472826_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/370844248_637994385101760_3875248516493809569_n.jpg)