За перші дні після запуску освітнього проєкту українці визначилися з освітніми вподобаннями. У першу п’ятірку ввійшли курси з навчання на UX/UI-дизайнера, мобільного фотографа та баристу
Лише за кілька днів роботи платформу Дія.Освіта відвідали 35 тисяч українців. Вони почали переглядати освітні серіали та склали рейтинг найпопулярніших спеціальностей.
На 22 травня 2023 року найпопулярніші курси на Дія.Освіта були такі:
UX/UI-дизайнер
Мобільний фотограф
QA-тестувальник
Бариста
Логіст
«Дія.Освіта — це платформа актуальних знань та навичок, яка допоможе зробити крок назустріч новій спеціальності, – нагадали в міністерстві цифрової трансформації. – Проходьте тест з профорієнтації, навчайтеся під час перегляду цікавих серіалів, випробовуйте знання в симуляторі, отримуйте сертифікат та підшукуйте вакансію у своєму регіоні».
Освітня платформа – це оновлена версія Дія.Цифрова освіта, яку запустили у 2020 році. Свої навички можна спробувати в онлайн-симуляторі. По завершенню курсів є можливість підшукати роботу у своєму регіоні.
«Це дає можливість зануритися у типовий день у певній професії, зрозуміти неочевидні ситуації та виклики, а відтак покращити свої навички та знання перед працевлаштуванням», – йдеться у матеріалі на сайті «Детектор. Медіа».
Свої навички можна випробувати онлайн. Скрін зі сторінки Дія.Освіта
Кожен може підібрати відео під свої потреби й таким чином створити унікальний освітній серіал.
«Для цього необхідно обрати професійний напрямок або кілька та набір ключових видів робіт, яких прагне навчитися людина», – такий алгоритм взаємодії пропонують користувачам.