Шістнадцятий вечір вересня у Переяславі був неподібним до попередніх. З безкоштовним піаноакустичним сетом завітав відомий український гурт «Фіолет». Він став можливим завдяки волонтерському БУР-табору, який цього тижня розгорнув свою роботу у Переяславі. ProSlav бачив як це було.
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/16-09-2022-2.jpg.webp)
Попри свою понад 12-річну історію гурт завітав в Переяслав вперше. Так би мовити, у розвідку. Фронтмен гурту, Сергій «Колос» Мартинюк, зізнався, що йому дуже сподобалася переяславська аудиторія, яка брала радше не чисельністю в залі, а якістю сприйняття пісень, які у акустичному звучанні розкривалися у найінтимніших відтінках, оголювали емоції, підсилювали закладені сенси. Кілька прочитаних поезій так само вражали зворушливістю, звучали на злобу дня, в тему вибагливої осінньої погоди на вулиці.
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0007-3-scaled.jpg.webp)
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0005-4-scaled.jpg)
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0009-3-scaled.jpg)
У ході виступу Сергій «Колос» Мартинюк натякнув, що його гурт з радістю завітає до міста вже у повному складі після нашої перемоги. Нині ж, каже, маємо докладати усіх залежних від нас зусиль для її наближення. Поза тим, розповідав про історію та місію ініціативи «Будуємо Україну Разом».
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0008-3-scaled.jpg)
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0012-3-scaled.jpg)
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0014-2-scaled.jpg)
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0004-3-scaled.jpg)
По завершенню сету прихильники таланту ще тривалий час не розходилися, просили Колоса повернутися на сцену і виконати «на біс» пісню про бібліотеку. Врешті, не дочекавшись, почали виконувати її гучно й акапельно.
Поза сценою Сергій Мартинюк поспілкувався з журналістами ProSlav, підписав перший випуск журналу «Top Face» у якому є інтерв’ю з музикантом, залюбки сфотографувався з подарованим йому однією місцевою знайомою кавуном.
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0017-1-scaled.jpg.webp)
![Гурт «Фіолет» зіграв затишний піаноакустичний сет у Переяславі: як це було (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/09/photo-0022-1-scaled.jpg)