Незабаром розпочнеться тестування англомовної версії документів та шерингу авто в застосунку Дія. Взяти участь можна за цим посиланням.
З початку повномасштабної війни понад 9 млн українців перетнули кордон України. Багато з них не встигли чи не мали змоги взяти з собою паспорт або посвідчення водія. Зовсім скоро необхідні документи будуть доступні англійською в Дії.
У бета-тесті документів перевірятимуть, чи у всіх коректно документи відображаються англійською. А також чи правильно відображаються поля документів та чи коректно працює перемикання мови.
Команда Мінцифри продовжує працювати над збільшенням можливостей використання Дії за кордоном. Англомовні версії спростять процес ознайомлення з цими документами. Тому важливо, щоб у бета-тесті також взяли участь українці, які зараз перебувають за кордоном.
Для участі в бета-тесті треба мати в Дії один із документів:
- закордонний паспорт;
- посвідчення водія;
- техпаспорт.
Послугу шерингу авто презентували під час Diia Summit у лютому. Завдяки цій послузі у декілька кліків ви можете поділитися з іншою людиною техпаспортом або ж отримати її техпаспорт, якщо берете машину в користування.
З початком повномасштабного вторгнення з міркувань безпеки відключили реєстри, де були необхідні документи. І послуга шерингу авто була недоступна. Наразі реєстри знов працюють. Тож ми хочемо знову зробити шеринг авто доступним в Дії. Адже ця послуга особливо актуальна зараз, коли багато українців від початку повномасштабного вторгнення брали авто рідних чи знайомих, щоб виїхати у більш безпечні місця. І їм потрібні документи на користування автомобілем.
Зараз хочемо протестувати послугу шерингу авто ще раз, щоб впевнитись, що усе працює коректно.
Взяти участь в бета-тесті мають дві людини — власник авто та водій, що хоче стати належним користувачем.
Що потрібно для участі в бета-тесті шерингу авто:
- паспорт у Дії — закордонний або ж ID-картка;
- для власника: техпаспорт транспортного засобу, на якого буде призначено належного користувача;
- для належного користувача: водійське посвідчення відповідної категорії.
Проект реалізується за співпраці Міністерства цифрової трансформації України з Міністерством внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України, Головним сервісним центром та ДП «Інфотех».