В Україні цивільним особам заборонили носити військову форму

Військова форма в Україні тепер заборонена, як повсякденний одяг для цивільних осіб. Верховна Рада прийняла відповідний законопроект №9217, який підтримали 235 нардепів – повідомляє ProSlav посилаючись на «РБК-Україна».

За незаконне носіння військової форми зі знаками відмінності доведеться заплатити штраф у 150-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550-3400 гривень. При цьому за повторне порушення – від 3400 до 6800 гривень або будуть призначені громадські роботи від 30 до 40 діб.

Поза тим, закон пропонує карати громадян за наругу над пам’ятниками захисників батьківщини. За цей вандалізм депутати прагнуть ввести покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 5 років.

В Україні цивільним особам заборонили носити військову форму: переповідаємо усі подробиці

КК передбачає покарання за осквернення або руйнування братської могили чи могили Невідомого солдата, пам’ятників тим, хто боровся з нацизмом у Другій світовій війні, хто захищав суверенітет і територіальну цілісність України і брав участь в АТО.

Крім того, штрафуватимуть і тих, хто незаконно носить медалі, ордени чи інші нагороди і почесні знаки. Даний штраф складе 100-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне порушення – 200-400 мінімумів.

Додати коментар