Двадцять перше століття кидає виклик усьому, що нас оточує. Стрімко міняється техніка і технологія, щоб не відчувати себе викинутим за борт сучасного життя, треба постійно вчитися.
Сьогодні, щоб іти в ногу з часом, потрібно вдосконалювати свій професійний рівень, використовувати нові інтерактивні технології в навчанні та накопичувати позитивний досвід.
11 листопада вчителі математики загальноосвітньої школи №2 представили колегам свій досвід по «Формування ключових компетентностей на уроках математики».
Ольга Глоба зупинилась на формуванні компетенції екологічна грамотность та здоров’я. Антоніна Могге розкрила підґрунтя розвитку підприємницької компетентності в учнів старших класів. Формування ініціативності та підприємливості школярів дозволяє їм у мабутньому втілювати задуми в життя; розвиває креативність; здатність до викорисання інновацій; вміння ризикувати, а також здатність планувати заходи і реалізувати їх. Ця компетентність стане у пригоді учням не лише в їхньому щоденному приватному і суспільному житті, а й у їхній професійній діяльності, допоможе школярам оцінити свої шанси у цій діяльності.
Наукове підґрунтя мала презентація досвіду роботи Катерини Стригун із впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Вчитель зосередила увагу присутніх на розвитку інформаційно-цифрової професійної компетентності відповідно до сучасних вимог шляхом використання нових інформаційно-комунікаційних технологій.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників