19 серпня у залі засідань Переяславської міської ради міський голова Тарас Костін та керуюча справми міськвиконкому Ольга Гребенщикова привітали пасічників зі святом – Днем пасічника. Міський голова вручив почесні грамоти та подарунки майстрам цієї справи. Серед нагороджених, зокрема, пасічники: Сергій Козаченко, Юрій Стась та Станіслав Баранько. Тарас Костін побажав присутнім плідної праці, щедрого медозбору, здійснення заповітних мрій і сподівань, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров’я. Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі!
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів