Чемпіонат міста з шахів: Олександр Гордієнко переміг утринадцяте

Минулої суботи завершився чемпіонат міста з шахів, що розпочався ще 1 лютого. Учасниками його стали 12 найкращих переяславських шахістів. За коловою системою (на обдумування ходів у кожній партії надавалася 1 година 5 хвилин) вони провели 11 турів – повідомляє Переяслав.City.

Беззаперечним лідером протягом усього турніру був Олександр Гордієнко. Він лише в останньому турі зіграв унічию, а до того лише перемагав, тож упевнено став чемпіоном, здобувши 10,5 очка. Це вже його тринадцята перемога в чемпіонатах. Срібним призером став Степан Скорик (8,5 очка), на третьому місці – Станіслав Тетеря (7,5 очка).

Призери чемпіонатуПризери чемпіонату надано Олександром Гордієнком

Успішним також можна вважати виступ 13-річного Максима Шеляги, який у боротьбі з найсильнішими суперниками зумів вибороти 6 очок і став шостим у турнірній таблиці.

Призери чемпіонату нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними призами від міського відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту.