Відбулась комісія по заборгованості та засідання робочої групи з питань легалізації  виплати заробітної плати

         28.02.2020 року в залі засідань  Переяславcької міської ради відбулося  засідання комісії  з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій та стипендій та засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Переяславі.  Проводила   засідання   заступник   міського   голови  Наталія  Устич.

       На комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій та стипендій розглядалось питання про вжиті заходи щодо погашення заборгованості по різних податках  до міського бюджету та стан погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску до пенсійного фонду. Заслухано 21 юридичну та фізичну особу-підприємця, які здійснюють діяльність на території  міста Переяслава, про причини виникнення боргу та терміни погашення.

       Головний державний ревізор-інспектор відділу оподаткування фізичних осіб Бориспільського управління  Головного управління   державної  податкової  служби   у  Київській  області  Наталія  Грушецька  проінформувала присутніх  про стан погашення боргів суб’єктами господарювання, які у визначений термін  мали  сплатити борги.

       На засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Переяславі – Хмельницькому запрошено та заслухано 10 суб’єктів  господарювання, які, за даними Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області у жовтні та листопаді    2019 року   нараховували заробітну плату працівникам нижче законодавчо встановленого  розміру мінімальної заробітної плати. Згідно пояснень роботодавців  було допущено  помилки бухгалтерами при  здачі  звітів.

     Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області  Вікторія Безхлібна повідомила присутніх   про затверджені    нові розміри  штрафів за порушення  чинного законодавства України з питань праці, нові вимоги   та  правила при перевірці  суб’єктів господарювання.

       По питанню  офіційного  працевлаштування   працівників  робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  міста  у лютому 2020 року було  проведено роз’яснювальну роботу  із суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території міста.  За результатами  відвідування складено 95 актів опитування. По цьому питанню було проведено 6 інспекційних відвідувань.

             

 

                                                     Ольга Мусієнко, секретар комісії,

                                                     начальник відділу з питань охорони праці УСЗН

Додати коментар