Відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2005 р.н.

11-13 лютого в Полтаві відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2005 р.н.

Першого дня суперником наших дівчат була команда Дніпра.

Першу половину точилася майже рівна боротьба, а після перерви дніпрянки впевнено повели в рахунку і довели матч до перемоги з рахунком 77:41.

Наступна гра з господарками майданчика склалася також не нашу користь. Полтавчанки переважали в зрості і впевнено панували під кошиком. В підсумку програш 41:74

Останній день гра з командою Київського спортивного ліцею була самою цікавою по накалу. Майже до кінця гри точилася рівна боротьба між командами, і тільки в останньому періоді киянки більш вдало провели атаки і змогли відірватися в рахунку 58:68 на користь спортивного ліцею.

Склад команди «ПЕРЕЯСЛАВ» (тренер Алла Бикова): Анна Анікієва  68 очок – 12 підбирань-16 перехоплень, Анна Тірон 9-10-6, Юлія Коберник 0-8-5, Софія Івасюк 2-0-2, Олександра Герасименко 2-2-0, Ярослава Антонова 32-12-9, Мирослава Швиденко 0-13-2, Олександра Тимченко 8-4-1, Яна Герасименко, Яна Спіжова 6-10-9, Анна Ярош 13-58-2, Анна Герштун.