Відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

3-4 лютого у місті Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. В ньому взяли участь вихованці КЗ “Переяславська дитячо-юнацька спортивна школа”. На шісдесятиметрівці Владислав Ємець посів 3 місце з особистим рекордом 6.95 і буде брати участь в складі збірної країни на чемпіонаті балканський країн, який відбудеться на Кіпрі.

А в естафеті Київська область теж стала бронзовим призером, поступившись лише Донецькій та Львівській областям. Переяславка Катерина Синенко у жіночій естафеті від Київської області була 4. А в особистому заліку повторила рекорд на 60м – 8.24 (Тренер Мальченко Микола)
Золоту нагороду у штовханні ядра виборов Іван Демиденко з результатом 16,1м. (тренер Самолюк Олена)
і буде брати участь в складі збірної країни на міжнародній матчевій зустрічі збірних команд 7 березня у Стамбулі (Туреччина). Бронзову нагороду у штовханні ядра з особистим рекордом здобув Павло Канівець з результатом 15,31м.

Хочеться відмітити, що команда міста Переяслава посіла на цих змаганнях четверте місце, серед 104 команд України.