Зимова першість юних туристів Переяслава

Стало доброю традицією проводити під час зимових канікул першість зі спортивного туризму у закритому приміщенні серед гуртківців Переяславської станції юних туристів. З 2 по 12 січня 2020 р. вихованців молодшої і середньої вікової групи випробовували свої сили на особистій та командній дистанції зі спортивного туризму «Смуга перешкод».

На особистій дистанції 1 класу «Смуга перешкод» серед вихованців молодшої вікової групи перемогу здобули Бурчик Поліна та Харчук Назар, друге місце посіли Боліла Дарина і Свідерський Данило, третє місце – Богдан Вероніка та Філоненко Костянтин. Серед вихованців середньої вікової групи перше місце вибороли Ярема Валерія та Печенкін Владислав, друге місце – Шинкар Альона та Костюк Алік, третє місце здобули Зражевська Катерина і Блінський Ілля.

Під час змагань на дистанції 2 класу «Смуги перешкод» для зв’язок двох учасників найкращий час подолання дистанції показали зв’язки у складі: Печугіної Поліни і Свідерського Данила (молодша вік. гр.), Шинкар Альни і Богдана Артема (середня вік. гр.); другі місця здобули зв’язки у Богдан Вероніки та Філоненка Костянтина (молодша вік. гр.); треті місця вибороли зв’язки у складі Харчука Назара та Єрчєєвої Ірини (молодша вік. гр.), Драгуняк Богдани і Костюка Аліка (середня вік.гр.).

Переможці та учасники змагань нагороджені грамотами, медалями та призами.

 

                                               Керівник гуртків станції юних туристів

                                               Оксана Палатна

Додати коментар