Голова КОДА назвав точки зростання для Київської області

Модернізація агросектора та будівництво в області індустріальних парків – головні точки зростання економіки столичного регіону. На цьому наголосив очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов в інтерв’ю виданню «Деловая Столица».

«Заведено вважати, що Київська область аграрна. Тому перша можлива точка зростання – так званий agrotech, зробити агросектор більш технологічним, стимулювати появу переробних підприємств», – відзначив Олексій Чернишов.

На думку голови КОДА, сільське господарство не може залишатися головним фокусом регіону, особливо враховуючи наявність великої кількості висококваліфікованих робочих ресурсів.

«Щоби не втрачати кадри, які останніми роками активно виїжджають до Європи, необхідно створювати в області індустріальні й інноваційні парки, орієнтовані на розвиток промисловості», – підкреслив Олексій Чернишов.

За словами очільника Київщини, визначення векторів розвитку районів, пропозиції відповідних проєктів технопарків та забезпечення їх необхідною інфраструктурою – це одні з пріоритетних завдань облдержадміністрації.

Зазначимо, що голова КОДА Олексій Чернишов посів третє місце в рейтингу губернаторів за версією видання «ДС». Оцінювали керівників на основі успішності їхніх регіонів за 20-ма суспільно значущими критеріями, використовуючи інформацію Держстату за перші три квартали 2019 року.

Додати коментар