9-10 вересня виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради спільно з БО «Фонд громади Березані» провів тренінг за програмою «Активні Громадяни», за підтримки Британської Ради в Україні. Алла Новікова провела навчання з написання проектів для одержання грантів від Британської Ради в Україні.
Теоретична та практична частина були дуже насичені цікавою, змістовною та корисною інформацією, яку в подальшому буде змога використовувати при написанні проектів для одержання грантів
По закінченні навчання усі учасники отримали сертифікати.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0052-1-300x284.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0061-1-300x200.jpg)