Запрошуємо всіх небайдужих та екологічно- свідомих громадян міста🤗приєднатися до масштабної екологічної події «Еко-субота»🌱
📅 29 червня
⏰ 17:00
📍Збір на центральній площі міста🌻
Будемо прибирати берег річки Альта🌊 (зі сторони стадіона, поруч з маленьким мостом) і там де є потреба, а потім зберемося на невеликий еко-пікнік 🍅 в парку Сікорського,🌳 щоб познайомитися та відпочити після плідної праці💪😁 Бути екологічним не тільки сучасно, а й легко!🌞
Саме під цим гаслом пройде наш захід, який організовує новоутворена молодіжна рада при Переяслав-Хмельницькій міській раді – ініціативна молодь, що хоче творити позитивні зміни РАЗОМ.🤗