Традиційно у другу неділю травня в Переяславі вітали святковим концертом дорогих, милих і ніжних матерів. Цьогоріч свято відзначали 15 травня на День сім’ї, бо День Матері, передусім – сімейне свято.
Щоб разом відзначити дату, яка дає нам можливість ще раз проявити свою любов до найріднішої людини, в залі Дитячої музичної школи ім. П. Сениці зібралися жителі нашого міста та, безперечно, винуватці свята – шановні мами-героїні.
Свято було надзвичайно щирим та залишило багато приємних вражень в душі кожного. Розчулені жінки, не втримуючи сліз, але з посмішками на вустах приймали пам’ятні подарунки від ініціаторів та організаторів заходу як знак вдячності та шани.
(Інформація доповнюється…)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0147-1-300x265.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC_0150-1-300x200.jpg)