8 квітня 2019 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради проведено конкурс на виконання повного енергетичного аудиту Переяслав-Хмельницької ЗОШ №4.
На участь у конкурсі подано три конкурсні пропозиції. Враховуючи методику оцінки конкурсних пропозицій, яка затверджена рішенням виконкому від 19 лютого 2019 року № 49-02 “Про проведення конкурсу на виконання повного енергетичного аудиту Переяслав – Хмельницької ЗОШ №4”, переможцем визначено ФОП Кобець В.І.