6 квітня у спортивному залі Переяслав-Хмельницької ЗОШ №7 відбувся перший фінал юнацької баскетбольної ліги Київської області сезону 2018-2019 рр. Розпочати серію фінальних турів довелося юнакам 2002-03 р.н. У цій віковій категорії у чемпіонаті приймало участь 8 команд. Якщо півфінальні ігри виявилися доволі прогнозованими, то фінальні тримали в напрузі і команди, і глядачів до останніх секунд матчів. У грі за третє місце команд «ПЕРЕЯСЛАВ» та БК «ХИЖАКИ» (м. Васильків) всю гру точилася рівна боротьба, і тільки на останніх двох хвилинах четвертої чверті «ХИЖАКИ» здолали опір «ПЕРЕЯСЛАВА». Фінальна гра за золоті нагороди була не менш напруженою та драматичною. Основний час закінчився з нічийним рахунком, а в додатковій п’ятихвилинці перемогу у БК «ЮНІС» (м. Київ) вирвав БК «ТЕЙВАЗ-ДЮСШ-12» (м. Київ/м. Боярка)
Результати ігор:
БК «ЮНІС» (м. Київ) – «ПЕРЕЯСЛАВ» – 94:37
БК «ТЕЙВАЗ-ДЮСШ-12» (м. Київ/м. Боярка) – БК «ХИЖАКИ» (м. Васильків) – 91:50
БК «ХИЖАКИ» (м. Васильків) – «ПЕРЕЯСЛАВ» – 76:64
БК «ТЕЙВАЗ-ДЮСШ-12» (м. Київ/м. Боярка) – БК «ЮНІС» (м. Київ) – 70:66
Символічна п’ятірка:
Андрій Січний – БК «ТЕЙВАЗ-ДЮСШ-12» (м. Київ/м. Боярка)
Марк Чорногрицький – БК «ТЕЙВАЗ-ДЮСШ-12» (м. Київ/м. Боярка)
Олександр Гузій – БК «ЮНІС» (м. Київ)
Самсон Хандожко – БК «ЮНІС» (м. Київ)
Назар Тітко – БК «ХИЖАКИ» (м. Васильків)
Топ-5 скорерів сезону:
410 очок – Гузій Олександр – БК «ЮНІС» (м. Київ)
236 очок – Дідусь Юрій – «КЗ БРР ДЮСШ» (с. Требухів)
218 очок – Гринишин Даніїл – БК «СТУГНА-БАСКЕТ» (м.Українка)
217 очок – Тітко Назар – БК «ХИЖАКИ» (м. Васильків)
214 очок – Хондожко Самсон – БК «ЮНІС» (м. Київ)
Переможці конкурсів:
«Влучне тріо» – «Переяслав»: Ярослав Кожушко, Ростислав Дереча, Артем Андріяш;
Конкурс триочкових – «Переяслав»: Юрій Вітківський та Олександр Романик;
Конкурс «Перегони тарганів» – БК «ЮНІС»: Третьяков Микита.
Склад команди «ПЕРЕЯСЛАВ-02» (тренер Алла Бикова, Ірина Бикова): Артем Андріяш, Валерій Вінс, Юрій Вітківський – 23 очки, Ростислав Дереча, Олександр Дубогрій, Микола Зайнчуківський – 17 очок, Ярослав Кожушко – 10 очок, Іван Орнацький – 19 очок, Олександр Романик – 12 очок, Назар Чупрун, Олексій Шустваль, Антон Танащук – 2 очки, Богдан Гребеник – 9 очок.
У юнаків попереду фінал чемпіонату області, який також відбудеться у Переяславі в травні.