Відбувся шостий тур Чемпіонату Київської області з баскетболу серед юнаків 2004 р.н.

16 березня відбувся шостий тур Чемпіонату Київської області з баскетболу серед юнаків 2004 р.н. Першими суперниками на майданчику були команди Переяслава і БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка). Вся гра була напруженою, і до останніх хвилин трималася інтрига. Але, боярські юнаки, за підтримки свого капітана, члена збірної України U-16 та U-18 Марка Чорногрицького, який приніс своїй команді 48 очок, все таки отримала перемогу з рахунком 94:81. Але і в нашій команді, капітан Ярослав Кожушко був не менш переконливим у влучаннях, в кошик суперника залетіло 12 триочкових м’ячів, а загалом Ярослав приніс команді 45 очок.
Наступна гра з київською командою «Плеймекер» була також напруженою, адже уже сказалася і втома, це була друга гра у наших юнаків. Всі три чверті була рівна гра, і тільки в четвертій десятихвилинці команді Переяслава вдалося відірватися від суперника, в підсумку перемога з рахунком 77:56.
Тепер попереду фінал, де зустрінуться 4 найсильніших команди Чемпіонату, які і розіграють комплект медалей.

Ярослав Кожушко 69 очок – 7 підбирань – 4 перехоплення, Назар Чупрун 28-4-8, Микола Зайнчуківський 30-12-8, Антон Танащук 27-43-5, Артем Андріяш 2-3-4, Максим Гриценко 0-3-0, Олексій Шустваль 2-8-0, Влад Романенко 0-3-2, Денис Канівець , Іван Дейнега 0-0-1, Захар Одиноков, Максим Гутель.