Доля “бронзи” вирішилася в останній партії чемпіонату

Минулої суботи завершився чемпіонат міста з шахів, який, нагадаємо, розпочався ще 20 січня і учасниками якого стали 17 спортсменів. Ще минулих вихідних визначилися переможці та срібний призер – відповідно Олександр Гордієнко (15,5 очка) та Степан Скорик (12,5). А ось доля “бронзи” ще була не відома. Григорія Зайцева, який завершив турнір з 10 очками і перебував на третьому місці, могли наздогнати Віктор Янчук та Василь Білокур. І вони цією можливістю скористалися. Віктор Янчук завершальну партію виграв і наздогнав Зайцева. А Василь Білокур у своїх останніх чотирьох поєдинках набрав 3 очки, і на півочка обійшов їх обох. Тож з 10,5 очка став бронзовим призером.

Медалі трійці найсильніших гравців чемпіонату-2019 вручив начальник відділу молоді та спорту міської ради Валерій Мільгевський. Вітали цього дня і наймолодшого учасника змагань – 12-річного Максима Шелягу, учня гімназії. У боротьбі з досвідченими суперниками він здобув 9 очок і розділив 6-7 місця. Утім, цей успіх не став випадковим – Максим уже 5 років відвідує шаховий клуб ДЮСШ, і минулоріч став бронзовим призером чемпіонату Київщини серед шахістів віком до 11 років.

Валерій Шкребтієнко (“Вісник Переяславщини”)