26 лютого 2019 року голова комісії з припинення Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бугай провела зустрічі з очільниками ветеранських організацій – Переяслав – Хмельницького осередку ГО «Об’єднання ветеранів, працівників, пенсіонерів територіальних пенсійних органів у Київській області» Наталією Глазуновою, Переяслав – Хмельницької районної ради ветеранів Любов’ю Тенетко та Переяслав – Хмельницької міської ради ветеранів Єлизаветою Миздренко.
Учасники зустрічі обговорили питання щодо механізму проведення перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року, виплати житлових субсидій населенню у готівковій формі та окреслили шляхи подальшої співпраці.
Всі присутні на зустрічі отримали інформаційні матеріали та буклети.