26 лютого 2019 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулась профорієнтаційна екскурсія для учнів 8 класу Переяслав – Хмельницької ЗОШ № 2, яка проведена за сприяння директора Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любові Красової.
Голова комісії з припинення управління Тетяна Бугай провела для учнів екскурсію по управлінню, розповіла про роботу спеціалістів, окремих відділів управління, про переваги реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізацію заробітної плати та висловила сподівання, що молоді люди після закінчення школи та ВНЗ прийдуть працювати в органи Пенсійного фонду.
Учні та їх класний керівник подякували пенсійникам за цікаву, змістовну зустріч та отримали інформаційні буклети та матеріали