![](http://visnik-press.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/52047675_766673377051333_5095307285941452800_n-212x300.jpg)
1) автомобільний – дистанція 340 км;
2) річковий – дистанція 42/3.5 км;
3) велосипедний – дистанція 39 км;
4) пішохідний – дистанція 3.6 км.
За допомогою цих чотирьох культурно-просвітницьких маршрутів, сьогодні такі механізми вивчення історії українського державотворення поступово набирають сили. Головними організаторами заходу є громадська ініціатива «Корінь нації» за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація, Переяслав-Хмельницька міська рада та Державний вищий навчальний заклад
«Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». До проведення заходу також будуть залучені МГО «Нова хвиля» (організатор проекту), КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр», Управління культури, національностей та релігій, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», відділ культури Переяслав-Хмельницької РДА, відділ молоді та спорту Переяслав-Хмельницької РДА, відділ культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради, відділ з питань фізичної культури, молоді та спорту виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, Березанська міська рада, Баришівська РДА, КЗ КОР «Яготинський історичний музей», ГО «Бориспільщина», Переяслав-Хмельницька міськрайонна телерадіокомпанія «Альта», газета «Діловий Переяслав», міськрайонна газета «Вісник Переяславщини», ТОВ «Фокус Медіа», КЗВО КОР «Академія мистецтв», ТІЦ «Переяслав», ГО «Старий Дніпро», ГІС «Асоціація України», ВПГІ «Патріотичні екскурсії по Україні», ГО «Український екскурс», ГС «Всеукраїнська асоціація гідів». Програма презентації проекту «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки» додається. Додаток Програма презентації проекту «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки».
- 9.30-11.00 – реєстрація учасників;
- 11.00-13.00 – презентація проекту. Вітальне слово. Показ презентаційних роликів та виступи організаторів, учасників і партнерів проекту;
- 13.00-13.30 – брейк-кава, вільне спілкування;
- 13.30-15.20 – екскурсія патріотичним маршрутом «Україна-1187» (для зареєстрованих учасників презентації, котрі приїхали з інших міст і забронювали місце в автобусі до 16.02.2019);
- 15.15-16.00 – екскурсія в музеї «Заповіту» Т. Г. Шевченка, Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».