День Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. Вихованці вокальної студії «Акорд» (керівник Анна Сахно) Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького на запрошення настоятеля храму Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого вітали прихожан та присутніх дітей зі святом Миколая Чудотворця. Повчальні історії від Ангелів (Оля Грабевник та Поліна Бурчик), зворушливі віршовані повідомлення про добрі справи від юних вокалістів та традиційна колядка про Миколая стали святковим сюрпризом для присутніх. По закінченні виступу маленьких артистів та усіх присутніх в храмі діток чекали солодкі подарунки.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів