26 листопада міський голова Тарас Костін провів апаратну нараду за участю заступників, керівників установ та організацій міста, управлінь та відділів міськвиконкому, на якій підсумував події, які відбулися в Переяславі.
Зокрема, 23 листопада в Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч Міністра державного управління Естонії Янека Мяггі з представниками влади міста та району. Метою візиту було обговорення результатів співпраці у впровадженні інформаційної системи «ВУЛИК» як інструменту автоматизованої роботи ЦНАП та обговорення актуальних питань подальшої децентралізації.
На апаратній нараді також були озвучені актуальні питання життя міста, які стосувалися житлово-комунальної і соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Комунальні служби міста працюють в штатному режимі.
Заступник начальника управління праці та соціального населення Ірина Іванюк повідомила, що процес нарахування субсидій жителям міста проходить вчасно і в повному обсязі.
Начальник відділу з питань фізкультури, молоді та спорту Валерій Мільгевський повідомив, що на чемпіонаті світу з гирьового марафону наші земляки: Володимир Яковченко та Юрій Голота стали чемпіонами світу.
Наприкінці наради Тарас Вікторович розповів про участь в урочистих заходах присвячених 20-річчю Київського регіонального відділення Асоціації міст України, на якому наше місто отримало відразу 3 нагороди: подяку та пам’ятну відзнаку голови Асоціації міст України і почесну грамоту Київської обласної ради.
Міський голова дав доручення:
Заступникам: підготувати звіт про виконання доручень міського голови та депутатських запитів.
Начальнику відділу капітального будівництва та ЖКГ Олександру Вітківському та начальнику ВУКГ Віктору Коркачу пришвидшити роботи по демонтажу старої вбиральні і введенні в експлуатацію нової, та ретельно стежити за якістю ремонтних робіт на Борисоглібській площі, ЗОШ №7 та на інших об’єктах.
По закінченні цієї апаратної наради Тарас Вікторович мав зустріч із керівниками комунальних служб міста та керівниками профільних структурних підрозділів міської ради.
Комунальники звітували за виконані роботи у сфері житлово-комунального господарства міста за минулий тиждень та детально обговорили основні завдання на поточний тиждень.
Підсумовуючи нараду міський голова дав ряд доручень комунальним службам міста та структурним підрозділам для виконання.