![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0085-1-300x200.jpg)
У ході зустрічі були порушені наступні питання: соціально-побутові; житлово-комунальні; благоустрою міста; надання житлових субсидій.
Під час прийому громадяни отримали роз’яснення, щодо порушених питань, але більшість із них залишилися на контролі. По деяких із них заплановані особисті виїзди профільних працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради за участю фахівців на місця.