01 жовтня 2018 року працівники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області з нагоди Дня ветерана завітали до Матієнка Івана Сергійовича, ветерана пожежної охорони Переялавщини, щоб привітати його в цей день та побажати здоров’я, благополуччя та наснаги для нових звершень. Іван Сергійович своєю багаторічною працею заслужив у великому колективі повагу та шану. Він є ліквідатором аварії на ЧАЕС та протягом багатьох років працював на благо пожежної охорони Переяславщини.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів