Господарками баскетбольного майданчика у фіналі чемпіонату Київщини серед дівчат стали переяславки

29 березня у Фастові відбувся останній четвертий тур Чемпіонату Київської області з баскетболу серед наймолодшої вікової групи дівчат. Цього дня наша команда зустрілася з командою «Авангард» (м. Київ) та «ДЮСШ ОДУ» (м. Бровари).

Перша гру зі столичними дівчатами виявилася доволі важкою. Після першої половини гри ми програвали 4 очки. Третя чверть розпочалася вдалими діями наших дівчат, кілька перехватів Вікторії Степанюк та Вікторії Захарчук, своєчасні підбирання Вероніки Твердюк та вдалі завершення атак дали свій результат і відрив на більш-менш комфортні 10 очок. Четверта чверть також залишилася за нашою командою – перемога – 45:31.

Друга гра з перших хвилин складалася на нашу користь. А впевнена перемога – 45:28 дала змогу пройти до фінальної частини з першої сходинки турнірної таблиці.

Фінал чемпіонату Київської області відбудеться 14 квітня у Переяславі-Хмельницькому.

Склад команди (тренер Алла Бикова, Ірина Бикова): Степанюк Вікторія – 30 очок, Герасименко Яна – 20 очок, Твердюк Вероніка – 14 очок, Захарчук Вікторія – 13 очок, Герштун Анна – 8 очок, Тимченко Олександра – 4 очки, Герасименко Олександа – 2 очки, Жеба Діана, Нурдінова Маліка, Свириденко Анастасія, Шабельникова Діана, Шеляг Анастасія.