“Сьогодні разом з моніторинговою групою Національної соціальної сервісної служби відвідали Переяславський центр життєстійкості. А також – управління соціального захисту населення, служби у справах дітей. Спільно з головою Нацсоцслужби Vasyl Lutsyk провели зустріч із мером міста В’ячеславом Саулко та керівниками відділів, домовились про співпрацю в розвитку проєкту на території громади.
Побували в кімнаті психолога, дитячій, дізнались, чи можемо ще чимось допомогти.
Кожна людина зможе випрацювати навичку життєстійкості й бути здатною швидше включитися в активне життя навіть після кризових ситуацій – саме навчити цьому й покликані Центри Життєстійкості.
Самодостатня людина самодостатня у всьому. Саме такі українці здатні формувати самодостатні громади й державу.
Нагадаємо, Центри життєстійкості — це дружні безбар‘єрні простори, куди може звернутися кожен мешканець громади і отримати першу психологічну допомогу та іншу належну підтримку.
Це – пілотний проєкт Мінсоцполітики, що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я першої леді Олени Зеленської.
Дякуємо міжнародному фонду Nova Ukraine за те, що надають велику підтримку і надають нам можливість подорожувати Україною. Аби відкривати такі Центри підтримки для людей.” – допис зі сторінки благодійної організації “Help for Ukraine”.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452583472_473868608712061_386206967538494261_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452612450_474195435346045_5772394828790281222_n-1024x710.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452637323_473868562045399_9195802328095690924_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452695778_474195428679379_841646403183496221_n-1024x682.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452827338_474195422012713_2999882424791503921_n-1024x792.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452843950_473868668712055_5906273213329078164_n-1024x768.jpg)