Переяславський «Меркурій» поступився іменитішим гостям

У неділю, 4 березня, на ковзанці міського стадіону ім. Валерія Лобановського відбулась товариська гра із хокею між переяславською командою «Меркурій» та учасником Нічної хокейної ліги «Лідером» із Яготина. З перших хвилин матчу гості захопили ініціативу, ні на мить не даючи опонентам вільно володіти шайбою. Пресинг суперника по всьому майданчику у першому періоді призвів до великої кількості

Відчайдушна боротьба за шайбу

помилок гравців «Меркурія». Господарі ніяк не могли призвичаїтися до такої гри яготинців. На першу перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь «Лідера». По перерві переяславці дещо вирівняли гру, проте яготинці виглядали зігранішими, і за рахунок цього навіть при рівних складах надовго «запирали» суперника у його зоні. Рахунок після двох

В атаці гості

періодів 7:4 на користь гостей. Оскільки переяславські хокеїсти увесь матч грали лише у дві п’ятірки, то під кінець виглядали стомленими. У останній двадцятихвилинці гості пропустивши у власні ворота одну шайбу та забивши у відповідь три, завершили матч із рахунком 10:5.