На базі переяславського університету відкрили інноваційний Центр освіти та піклування про дошкільнят

На базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі відкрили Центр освіти та піклування про дітей дошкільного віку. Він працювати за інноваційною системою Mr. Leader «Освіта і піклування». Повідомляє Proslav з посиланням на офіційний сайт закладу.

На базі переяславського університету відкрили Центр освіти та піклування про дошкільнят: він працюватиме за інноваційною системою
На базі переяславського університету відкрили інноваційний Центр освіти та піклування про дошкільнят

У понеділок, 20 травня, в місцевому університеті на базі гуртожитку №2 відкрили Центр освіти та піклування про дітей дошкільного віку.

«Це – дев’ятий за ліком заклад в Україні, що працюватиме за інноваційною системою Mr. Leader Освіта і піклування», – зазначають у пресслужбі закладу.

У повідомленні йдеться, що незабаром Центр зможуть відвідувати дітки, з якими у дві зміни, з 09:00 до 17:00, займатимуться кваліфіковані педагоги з раннього розвитку дитини. Окрім цього, сковородинівці, які здобувають профільну освіту у цьому напрямі, матимуть можливість проходити в закладі практику.

 
Відкривали новостворений Центр ректор УГСП Віталій Коцур, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Василь Дудар, завідувачка кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Лариса Калмикова, декан соціально-психологічного факультету Борис Дем’яненко та охочі здобувачі освіти.

Також на відкриття завітав народний депутат України, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Володимир Воронов, який є засновником цього проєкту і люб’язно надав згоду на його використання у Переяславі.

«Ваш центр – це й садочок, й навчальна лабораторія, й центр підвищення кваліфікації, все в одному. Я вражений вашими досягненнями. Ви круто справляєтеся», – зауважив нардеп Володимир Воронов.

«Mr.Leader» – це бренд, який пробуджує лідерські якості в дітях від 2 до 12 років. Програма складається з інтегрованих занять, проєктної та театралізованої діяльностей, а також з розвитку готовності до шкільного навчання. У заняттях використовуються дидактичні ігри, картки знань, плакати та багато іншого з серії «Mr.Leader PRO». Незабаром їх буде передано закладу.

«Це  місце, де діти зможуть розвиватися і навчатися. Завдячуючи УГСП в ньому забезпечені комфортні умови для їхнього перебування, нові іграшки та матеріали для навчання», – зазначає завідувачка Центру освіти та піклування про дітей дошкільного віку УГСП Світлана Коломієць.

Окрім цього, ректор університету провів народному обранцю екскурсію новим крилом, де поруч з новоствореним Центром освіти та піклування про дітей дошкільного віку вже найближчим часом запрацюють:

 
  • Центр ветеранського розвитку;
  • Центр гарденотерапії;
  • Центр психосоціальної підтримки та реабілітації «Резильєнс»;
  • Навчально-наукова лабораторія арт-терапії та інноваційних технологій психосоціальної допомоги.

«Наостанок розмови домовились про плани щодо майбутнього розвитку центру. Ректор УГСП Віталій Коцур зауважив, що тільки спільними зусиллями сторони зможуть досягти більших висот», – додають у пресслужбі закладу.

Додати коментар